چرا تبلیغات شبکه اجتماعی ؟

کمتر کسی وجود دارد که در عصر حاضر از رسانه های شبکه اجتماعی استفاده نکرده باشد یا حداقل نام یکی از آنها را بلد نباشد. امروزه اکثر افراد در شبکه های اجتماعی حساب کاربری دارند و روزانه زمان قابل توجهی را صرف آن می کنند. بنابراین اگر بتوانید عملکرد جالب توجهی در این شبکه های اجتماعی داشته باشید قادر خواهید بود تعامل خوبی را با مخاطبین برقرار کنید و همچنین آگاهی از برند خود را افزایش دهید.

با توجه به تعداد بالای کاربران شبکه های اجتماعی تبلیغات در این شبکه ها کارآمدتر است، چراکه برند شما بیشتر در معرض نمایش قرار میگیرد.

تبلیغات در شبکه های اجتماعی به دلیل هزینه ی کم (به نسبت تبلیغ در تلوزیون و بیلبورد) برای کسب و کارهای کوچک و نوپا به صرفه تر است.

با استفاده از تبلیغ شبکه اجتماعی میتوانید هر ساعتی از شبانه روز و با توجه به خصوصیت پرسنای برند، با مخاطبانتان در تماس باشید و پیام خود را به آنها برسانید.

با توجه به کارایی تبلیغات در شبکه اجتماعی و همچنین استقبال برندها از آن، به عنوان بستری جهت راه اندازی یا توسعه کسب و کار و درج تبلیغات به منظور ترفیع برند، بیلاودمارکتینگ به دنبال پاسخگویی به این نیاز مشتریان موارد مرربوط به اجرای کمپین های تبلیغاتی شبکه اجتماعی و مشاوره در خصوص نحوه عملکرد در آن را نیز در برنامه های خود گنجانده است.